Megtisztelő díjjal tűntette ki egyesületünk elnökét a Ferenczi György Alapítvány

Grosch Nándor a Gyerekszem Egyesület elnöke érdemelte ki idén a Ferenczi György Alapítvány emlékérmét és emléklapját, amivel hosszú évek munkáját ismerték el.

Ezúton is gratulálunk a díjhoz!

Alábbiakban a méltatás:

„A díjazott sokféle szerepben, de mindig azért dolgozott, hogy a különböző intézményes segítségre szoruló gyermekek is csodaként éljék meg a az éveiket, biztonságban, bizalommal teli légkörben élve számíthassanak a velük foglalkozó felnőttekre. Teszi ezt a díjazott mély tudással és szakmaisággal, melynek gyökerei részben visszanyúlhatnak ahhoz is, hogy maga is gyermekotthonokban nevelkedett. A díjat kapja Grosch Nándor filmes gyártásvezető, gyermekvédelmi szakember, a pályája során szakellátásban élő gyermekek és javítóintézeti fiatalok sokoldalú támogatásáért, amelyet nevelőként, otthonvezetőként, gyermekvédelmi gyámként biztosított és jelenleg is biztosít, továbbá a Gyerekszem Művészeti Egyesület elnökeként végzett különleges jelentőségű munkájáért, amely családban és családon kívül élő gyermeket hozzásegíti ahhoz, hogy a film nyelvén is kifejezhessék érzéseiket és gondolataikat.”